מחלקת דיני נזיקין

מחלקת דיני נזיקין

עו"ד  בתחום דיני נזיקין עוסקים בסיטואציות משפטיות הכרוכות במצב בו אדם ניזוק בגוף או ברכוש ותובע על כך פיצוי מן הצד הפוגע. מומחי משפט הנדרשים לסוגיית עו"ד דיני נזיקין ינסו לעמוד על שתי סוגיות עיקריות - האם גרימת הנזק אכן מוטלת על כתפיו של הפוגע לכאורה? ומהו הוא היקף הפיצוי המשקף את הנזק שנגרם.  לכאורה  - סוגיה פשוטה, אולם בפועל הערכת הפיצויים והוכחת האחריות על הנזק היא מלאכה מסובכת, המושפעת מדינים, פסיקות שונות, ותקדימים משפטיים, הדורשת את טיפולו של מומחה בענייני דיני נזיקין.

תביעת דיני נזיקין מצריכה סיוע של עורך דין, המכיר את השטח, את התהליך ואת הנפשות הפועלות. עורך דין המתמחה בתביעות של דיני נזיקין, יסייע בכל הפרוצדורות וידאג לאינטרסים של הלקוח, עד לקבלת הפיצוי.

מחלקת דיני נזיקין 

מחלקת הנזיקין במשרד גדעון פישר ושות' מתמחה בטיפול בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה,נזקי רכוש, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית ותביעות מול משרד הביטחון.
מחלקת הנזיקין מעמידה את כישוריהם המשפטיים של המומחים בדיני נזיקין במשרדנו לרשות לקוחותינו.

מחלקת הנזיקין מטפלת  בתיקים רבים וכן עוסקת בייצוג והופעות בבתי המשפט ובוועדות רפואיות לסוגיהן. מחלקת דיני נזיקין מנהלת תיקים  בבתי משפט ברחבי הארץ ופועלת בשיתוף פעולה עם שורה ארוכה של רופאים בכירים ומומחי ביטוח.  

הטיפול במשרד גדעון פישר ושות´ מבוצע בליווי מיטב המומחים הרפואיים בתחומי האורתופדיה, נוירולוגיה, א.א.ג, רפואה פנימית, פסיכיאטריה ועוד, ומקיים קשר אישי ורציף עם המומחים לצורך מתן הערכות, ייעוץ וחוות דעת רפואיות-משפטיות בתחום נזקי הגוף, תוך מתן מענה מקצועי ומקיף החל מהשלבים הראשוניים של הטיפול בתביעה.

מאחורי המשרד ניסיון של טיפול משפטי בתיקי  נזיקין רבים, ייצוג משפטי של מומחה שמאחוריו ניסיון עשיר בתחום יבטיח ללקוח את שמירת זכויותיו, והשבת פיצויים הולמים על כל נזק שנגרם לו.