אודות

משרד גדעון פישר ושות', אשר נמנה עם המשרדים המובילים בארץ הוקם בשנת 1995 ומונה כיום 40 עורכי דין. המשרד מעניק שירותים משפטיים בנושאים מורחבים, בכל תחומי המשפט המסחרי, הליטיגציה והבוררות, בשוק המקומי והבין-לאומי. בנוסף, המשרד מייצג לקוחות רבים בתחומי הנדל"ן והתחדשות עירונית, צווארון לבן, ביטחוני, מנהלי ומוניציפלי, בתחומי דיני הביקורת, בחברות ממשלתיות ובעבודה עם משרדי ממשלה, בתחום ההייטק, בדיני משפחה ועוד.

צוות המשרד המונה עשרות עורכי-דין מרכז את כל מעייניו במטרה להקנות ללקוחותינו שירותים משפטיים מקצועיים. הליווי המשפטי של משרדנו מאופיין, בין היתר, ביכולת פתרון משברים גבוהה, הנשענת על חשיבה מחוץ לקופסה וזמינות מרבית. אלה ניתנות תוך יצירת מעטפת כוללת של שירותים, החובקת היבטים אסטרטגיים, כלכליים וציבוריים, הבאים כנדבך נוסף, מעבר לראייה המשפטית, במטרה לענות על כל צורכי לקוחותינו. לכל לקוח מותאם צוות בעל ניסיון עשיר בתחום, הכולל את אחד מעורכי-הדין השותפים במשרד, שעומד עמו בקשר רציף וישיר, בוחן את היבטי התיק כמכלול תוך התייחסות לכל ההשלכות שיש בתיק על הלקוח וממקסם את האפשרויות העומדות בפניו. ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר של איכות, יצירתיות וזמינות, מנחים את צוות המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחות.

בזכות המוניטין והניסיון הרב, משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות מרכזיים במשק ובחברה הישראליים.

בין לקוחותינו נמנים גופים סטטוטוריים ובכלל זאת, חברות תשתיות תעשייה ואנרגיה, חברות בנייה, קבלנים, יזמים, רשויות מקומיות, חברות עירוניות, חברות ממשלתיות, קיבוצים, זכיינים, עמותות מובילות, שרים, אנשי תקשורת, ידוענים ואנשי עסקים מבכירי המשק הישראלי.

בצד ייצוג הלקוח, משרדנו שם דגש על תרומה לקהילה ורואה בצוות המשרד, על כלל עובדיו, חלק בלתי נפרד מן החברה הישראלית, ומתוך כך אנו גוזרים את המחויבות שלנו אליה. בהתאם לתפישה זו, ראשי המשרד לוקחים חלק פעיל ומרכזי בארגונים שונים במגזר השלישי (ללא כוונות רווח), ומשרדנו מעניק שירותי פרו בונו (ללא תמורה כספית), בין היתר לניצולי שואה ולעמותות רבות.