עו''ד דפנה פישר

עו''ד דפנה פישר

עו"ד דפנה פישר היא שותפה בכירה במשרד גדעון פישר ושות', ומנהלת את המחלקת הבינלאומית ומחלקת נזיקין במשרד. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון רב- תחומי בעולם המשפט, לדפנה ניסיון עשיר בטיפול במגוון רחב של סוגיות משפטיות בתחומי המשפט המסחרי, דיני חברות ודיני בנקאות במספר רב של מדינות כמו גם בתחום דיני נזיקין. 

במסגרת עבודתה המקצועית, מעניקה דפנה ייעוץ משפטי שוטף לחברות ולגופים ישראליים הפועלים מעבר לים, וכן לחברות ולגופים בינלאומיים הפועלים אל מול גורמים ישראליים. בתוך כך מטפלת דפנה בעסקאות מסחריות הנעשות בישראל ומחוצה לה, ומעניקה ליווי שוטף לכל הצרכים המשפטיים הנדרשים בגדרי העסקה, בין אם מצד המשפט הישראלי ובין אם מצד המשפט הזר.

נוסף על מומחיותה בתחום המסחרי-בינלאומי, לדפנה ניסיון עשיר בניהול הליכי בוררות מורכבים. מתוקף מומחיות זו, מנהלת דפנה הליכי בוררות בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני שקלים, הן בישראל והן בערכאות זרות, בפני טריבונאלים בכירים וידועים. מומחיותה של דפנה בהליכי בוררות בישראל ובחו"ל מאפשרת לה לנהל הליכי בוררות בצורה מושכלת, תוך מתן תמונת מצב מדויקת ללקוחותיה באשר לסיכויי ההצלחה של ההליך ואופן ניהולו הנכון. ידע זה מעניק לתיקים המנוהלים על ידה ערך משמעותי, ומסייעים ללקוחותיה לקדם את עניינם בצורה מיטבית.

לצד כל זאת, עו"ד דפנה פישר מתמחה בניהול תיקים בעלי פרופיל גבוה בתחום נזיקין. בין היתר, טיפלה וייצגה בתאונות דרכים מרובות נפגעים מבני משפחה אחת ובכלל בכבישי הארץ ובכביש הערבה בפרט, תאונות רוכבי אופנים קשות, מות ילדה מחנק מנפילה לבור בגן משחקים, מותו של נער ערב גיוס מנפילת פרגולה במלון, מות עובדים בתאונת עבודה במתקן גדול, רשלנות רופא שיניים בטיפול בשתלים, רשלנות בלידה ועוד.

בנוסף על פועלה המקצועי, דפנה מכהנת כיו"ר מעגל ידידי ויצ"ו, כיו"ר מעגל הידידים וכחברה בחבר הנאמנים של הדסה אינטרנשיונל ישראל, ומכהנת כנשיאת הועדה לערעורים לענייני משמעת סטודנטים במכללה האקדמית תל אביב-יפו. 

השכלה

  • LL.B במשפטים, אוניברסיטת תל אביב.
  • בוגרת בהצטיינות, M.B.A במנהל עסקים, המכללה למנהל.
  • בוגרת בהצטיינות, B.A בשפות ובבלשנות, עם התמחות בצרפתית ואנגלית, אוניברסיטת בר אילן.


חברות בלשכת עורכי הדין

  •  ישראל, 1997.