עו''ד רפאל יולזרי

עו''ד רפאל יולזרי

עו"ד רפאל (רפי) יולזרי הינו שותף במשרד גדעון פישר ושות' ומנהל את מחלקת הליטיגציה במשרד.

רפי הינו אחד מעורכי הדין הבולטים בתחום הליטיגציה בישראל, ומתמחה במנעד רחב של נושאים בתחומי המשפט האזרחי. בין תחומי התמחותו ניתן למנות את תחום החוזים, דיני החברות, נדל"ן, דיני עבודה, דיני ביטוח, תביעות דיבה, דיני זכיינות, תביעות ייצוגיות וסכסוכים כלכליים ברמת מורכבות גבוהה במיוחד. לרפי ניסיון נרחב בייצוג לקוחות בשלל ערכאות, לרבות בבית המשפט העליון.

עם ניסיון של למעלה מעשור בניהול ליטיגציה מורכבת, רפי מעניק ללקוחותיו ייצוג מקצועי רב-ערך, ומסייע להם להגיע להישגים מרשימים, אפילו בתיקים הסבוכים ביותר. רפי נעזר ביצירתיות גבוהה ובידע אינטר-דיסציפלינארי על מנת להשיג את מטרות לקוחותיו, גם במקרים הקשים ביותר, הנדחים על ידי משרדים אחרים מפאת סיכויי הצלחה נמוכים. הודות ליכולות אלה, נפסקו לזכות רפי תקדימים חשובים רבים לטובת לקוחות המשרד.

נוסף על ניסיונו הנרחב בניהול תיקי ליטיגציה בבתי משפט, מתמחה רפי ביישוב סכסוכים באפיקים אלטרנטיביים, בייחוד בגישור ובבוררות. גישה זו דוגלת בצמצום העימות בין הצדדים וניסיון לפתור את הסכסוך המתגלע באופן אשר חוסך זמן וכסף לצדדים. התעמקותו של רפי בתחום זה מדגימה את מחויבותו ללקוח ולהגשמת מטרותיו.

על ידי שימוש בראייה רחבה וירידה לפרטים הקטנים של כל תיק ותיק, רפי מתמחה באיתור היעדים האמתיים של הלקוח, ופועל להשגתם במסירות וביעילות, על מנת להבטיח את הצלחת הייצוג. רפי מעניק ללקוחותיו שירות איכותי ויעיל, על ידי שילוב בין רמה מקצועית גבוהה וגישה הרואה את הלקוח כמרכז.

על לקוחותיו של רפי נמנים כמה מהארגונים המוכרים והגדולים בישראל, ובתוכם חברות פרטיות וציבוריות, עמותות, זכיינים ורשתות מזכות, תאגידים ממשלתיים, רשויות מוניציפאליות ויחידים.

נוסף על פועלו המקצועי, רפי משמש כחבר ועד הביקורת ויועץ משפטי (בהתנדבות) של עמותת מכבי קביליו יפו.

השכלה

  • בוגר בהצטיינות, LL.B במשפטים, המסלול האקדמי במכללה למנהל.


חברות בלשכת עורכי הדין

  •  ישראל, 2003.

פעילות ציבורית והתנדבותית

  • חבר ועדת ביקורת, עמותת מכבי קביליו יפו.

  • יועץ משפטי בהתנדבות, עמותת מכבי קביליו יפו.