עו"ד נעמה זר-כבוד

עו"ד נעמה זר-כבוד

עו

טלפון: 03-6913999, שלוחה ישירה 0
פקס:  03-6913998
naamazk@fisher-lawfirm.com

עו"ד נעמה זר-כבוד הינה שותפה במשרד גדעון פישר ושות' ומנהלת את המחלקה המינהלית במשרד, עם כ-20 שנות ניסיון בתחום עריכת הדין. במסגרת עבודתה במשרד, ניהלה עו"ד נעמה זר-כבוד את מחלקת הליטיגציה במשרד, וכן כיהנה כשותפה המנהלת של המשרד במשך למעלה מעשור, תפקיד שבמסגרתו החזיקה באחריות המלאה לניהול כל ענייני המשרד. בתפקידיה השונים, הפליאה נעמה להפגין רב-גוניות ביכולתה להתוות את פעילות המחלקות השונות, תוך גילוי רמת בקיאות גבוהה  בספקטרום רחב של תחומים.

נעמה מחזיקה בניסיון רב בכל תחומי המשפט האזרחי והליטיגציה, עם כ  20 שנות ניסיון בייצוג כמה מהחברות המוכרות בישראל, בין כתלי בית המשפט ומחוצה להם. היכולת המוכחת של נעמה בייצוג האינטרסים של לקוחותיה בערכאות השיפוט השונות, לרבות בפני בית המשפט העליון, באה לידי ביטוי במספר רב של הישגים משפטיים תקדימיים אשר השיגה לזכות לקוחותיה. התמחותה של נעמה בתחום הליטיגציה רחבה ומגוונת, וחולשת על כלל תחומי המשפט המסחרי, דיני התאגידים, מכרזים ציבוריים, משפט מינהלי, דיני עבודה ועמותות.

בנוסף לפעילותה בתחום הליטיגציה, נעמה מעניקה ליווי משפטי לתאגידים ממשלתיים ופרטיים גדולים ומוכרים, בזירה המקומית כמו גם הבינלאומית. הייעוץ אותו מעניקה נעמה ללקוחותיה מתאפיין ברמה מקצועית גבוהה, ידע משפטי רחב-היקף, וכן זמינות מלאה ללקוח ולצרכיו. נוסף על הליווי השוטף, נעמה מתמחה במתן מענה לצרכים התאגידים בשעת משבר, ובפתרון סוגיות בעייתיות עוד טרם הסלמתם לסכסוכים רחבי-היקף. הידע העשיר של נעמה בניהול משברים מאפשר לה להעניק ללקוחותיה מעטפת שירותים מקיפה והוליסטית לכל צרכיהם.

מומחיותה וניסיונה של נעמה באים במקרים המשפטיים הקשים והמורכבים ביותר, בהם המשרד מתמחה. נעמה ידועה בחשיבה "מחוץ לקופסא", הנדרשת במקרים מסובכים בהם הפתרונות המסורתיים אינם מביאים לתוצאה הרצויה. חשיבתה היצירתית, הנתמכת בניסיונה העשיר ורמת מקצועיות גבוהה, פעמים רבות מסייעים לה להגיע לתוצאות משפטיות שאינן שגרתיות, במטרה להשיג את מבוקשו של הלקוח גם במקרים הקשים וה"אבודים".

לנעמה מומחיות מיוחדת בתחום הביקורת, בו יש למשרד גדעון פישר ושות' נישה ייחודית. לנעמה ניסיון רב-שנים בייצוג גופים ויחידים המבוקרים של ידי מבקר המדינה, במטרה למזער ואף לבטל סנקציות הנקבעות במסגרת דו"ח המבקר השנתי. בתחום זה נעמה ייצגה בהצלחה גופים מבוקרים רבים, כולל חברות ממשלתיות ודו-מהותיות, מהמוכרות והגדולות בישראל, אישי ציבור ידועים, וארגונים מוניציפאליים. לנעמה גם ניסיון רב בעבודה מול נציבות הביקורת על הפרקליטות, שפעולתה הולכת ומתרחבת בימים אלה. נעמה היא חלוצה משפטית בתחום זה, שלא טופל עד כה על ידי אף פירמה, ובכך הפכה את משרד גדעון פישר ושות' למוביל שוק ולמשרד הראשון שאליו פונים גורמים ציבוריים שעמדו בביקורת מבקר המדינה.

נוסף על פועלה המקצועי, נעמה מתנדבת בעמותת "שיעור אחר" ומרכזת בהתנדבות למעלה מעשור לימודי משפטים בבית ספר בבנימינה ומלמדת בימי ששי תלמידי כתה ו'.

על לקוחותיה של נעמה נמנים ארגונים ותאגידים מובילים, כגון חברת קו צינור אילת-אשקלון,, רשות שדות התעופה, קק"ל, דואר ישראל, ארגון נכי צה"ל וזק"א.

השכלה

  • LL.B במשפטים, אוניברסיטת בר אילן.
  • לימודי כלכלה ומינהל עסקים, אוניברסיטת בר אילן.
  • מגשרת מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב. 

 

חברות בלשכת עורכי הדין

  • ישראל, 1997.

 

שפות

  • עברית
  • אנגלית