אודות

משרד גדעון פישר ושות' הוקם בשנת 1995 ע"י עו"ד גדעון פישר ונמנה עם המשרדים המובילים בארץ. המשרד מעניק שירותים משפטיים בקשת רחבה של נושאים, בכל תחומי המשפט המסחרי והליטיגציה, תוך הבנה של צורכי הלקוח והכרה של השוק המקומי והבין-לאומי הרלוונטי. כמו כן המשרד מציע ייעוץ וייצוג משפטי בתחום המנהלי, ובכלל זאת בתחום המוניציפלי, בתחום הביקורת, בענייני חברות ממשלתיות ובעבודה עם משרדי ממשלה.

צוות המשרד המונה עשרות עורכי-דין מרכז את כל מעייניו במטרה להקנות ללקוחותינו שירותים משפטיים מקצועיים. הליווי המשפטי של משרדנו מאופיין, בין היתר, ביכולת פתרון משברים גבוהה, הנשענת על חשיבה מחוץ לקופסה וזמינות מרבית. אלה ניתנות תוך יצירת מעטפת כוללת של שירותים, החובקת היבטים אסטרטגיים, כלכליים וציבוריים, הבאים כנדבך נוסף, מעבר לראייה המשפטית, במטרה לענות על כל צורכי לקוחותינו. לכל לקוח מותאם צוות בעל ניסיון עשיר בתחום, הכולל את אחד מעורכי-הדין השותפים במשרד, שעומד עימו בקשר רציף וישיר, בוחן את היבטי התיק כמכלול תוך התייחסות לכל ההשלכות שיש בתיק על הלקוח וממקסם את האפשרויות העומדות בפניו. ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר של איכות, יצירתיות וזמינות, מנחים את צוות המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחות.

בזכות המוניטין והניסיון הרב, משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות מרכזיים במשק ובחברה הישראליים.

בין לקוחותינו נמנים גופים סטטוטוריים ובכלל זאת: חברות תשתיות תעשייה ואנרגיה, חברות בנייה, רשויות מקומיות, חברות עירוניות, חברות ממשלתיות, קיבוצים, זכיינים, תנועות נוער, שרים, אנשי תקשורת ואנשי עסקים מבכירי המשק הישראלי.

בצד ייצוג הלקוח, משרדנו שם דגש על תרומה לקהילה ורואה בצוות המשרד, על כלל עובדיו, חלק בלתי נפרד מן החברה הישראלית, ומתוך כך אנו גוזרים את המחויבות שלנו אליה. בהתאם לתפישה זו, ראשי המשרד לוקחים חלק פעיל ומרכזי בארגונים שונים במגזר השלישי (ללא כוונות רווח), ומשרדנו מעניק שירותי פרו בונו (ללא תמורה כספית), בין היתר לניצולי שואה ולעמותות רבות.